Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Jaś i Małgosia

10 grudnia 2015

9 grudnia grupa młodzieży z naszej szkoły wystawiła „Jasia i Małgosię” dla dzieciaczków z Przedszkola nr 12. Przedstawienie było częścią mikołajowego spotkania zorganizowanego przy współpracy z Filią nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mysłowicach. Po obejrzeniu bajki, przedszkolaki miały okazję pobawić się ze swoimi starszymi kolegami oraz zjeść słodkości przygotowane przez panie bibliotekarki.

W przedstawieniu wystąpili: Jan Zielosko z kl. 1ag jako Jaś, Natalia Szymańska z kl. 1e jako Małgosia, Emilia Opieka z kl. 1e jako Baba Jaga, Katarzyna Andrzejewska z kl. 1d jako Matka, Arkadiusz Sokal z kl. 1c jako Ojciec i Monika Bibrich z kl. 1a jako Narrator.  Autorką scenariusza na podstawie baśni braci Grimm, reżyserką i autorką dekoracji była pani Magdalena Pyrr.

 


-- Powrót do poprzedniej strony --