Kościuszko

Zawieszenie zajęć-aktualizacja!

11 marca 2020

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej do 24 maja 2020 r. zostają zawieszone zajęcia edukacyjno-wychowawcze.

 

Brawo!

12 listopada 2019

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Brązowa odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2019

Fundacja Edukacyjna “Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł “Brązowej Szkoły 2020”.

http://licea.perspektywy.pl/2020/

 

Aktualności

IV Międzynarodowa Konferencja Edukacyjna „Project 2020”

6 marca 2020

14 lutego br. 25-osobowa grupa uczniów klas pierwszych uczących się języka angielskiego w zakresie rozszerzonym wzięła udział w IV Międzynarodowej Konferencji Edukacyjnej „Project 2020” zorganizowanej na Wydziale Prawa i Administracji UŚ w Katowicach. Głównym celem wydarzenia było przedstawienie możliwości kształcenia za granicą dostępnych dla młodzieży zarówno w formie wyjazdów na kursy językowe jak i nauki w szkole.

Dla uczestników konferencji przygotowane zostały warsztaty językowo-kulturowe, które przeprowadzili przedstawiciele szkół i ośrodków edukacyjnych z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Francji, Niemiec, Szwajcarii, Malty, Kanady i USA.  Nasi uczniowie aktywnie brali udział w zajęciach, które prowadzone były w całości w j. angielskim.

Podczas „Project 2020” nie zabrakło też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami: m. in. można było wygrać dowolnej długości wyjazd do szkoły państwowej w Hiszpanii za połowę ceny lub darmowy tydzień na kursie językowo-akademickim dla osób uczących się j. angielskiego.

 


-- Powrót do poprzedniej strony --