Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Głosujemy na projekt nr 8 w MBO!

17 października 2016

Od poniedziałku 10 października do niedzieli 23 października rusza głosowanie na projekty w ramach Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego (szczegóły głosowania dostępne są pod linkiem https://mbo.myslowice.pl/…/17-myslowicki_budzet_obywatelski… ).
Chcielibyśmy polecić wszystkim głosującym projekt nr 8 „Dzielnicowe Centrum Rekreacji”. W założeniu Centrum to „będzie się składało z dwóch boisk wielofunkcyjnych, bieżni oraz mini parku z drogami rowerowymi, siłownią napowietrzną, stolikami do gry w szachy oraz stolikami do gry w pin-ponga.” Jego budowa daje naszej młodzieży ogromną szansę na aktywne, na wolnym powietrzu spędzanie czasu podczas zajęć z wychowania fizycznego i nie tylko.
BARDZO PROSIMY O WASZE GŁOSY!

-- Powrót do poprzedniej strony --