Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Gimnazjaliści zwycięzcami projektu „Jest taki kraj… Niepodległy”

14 grudnia 2018

Z wielką dumą i radością informujemy, że drużyna gimnazjalistów w składzie: Błażej Bielański, Kacper Kopeć i Milena Sarna, zwyciężyła w projekcie „Jest taki kraj…Niepodległy”, realizowanym w ramach obchodów jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Projekt realizowany był w trzech etapach:

wykład „Akademia Niepodległości”, wygłoszony przez panią mgr Beatę Kulczyńską-Antos w Filii nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mysłowicach (25.10),

gra edukacyjna „Ścieżki Niepodległości”, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. H. Sienkiewicza w Mysłowicach (7.11),

escape room „Kwatera Marszałka”, który odbył się w Filii nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mysłowicach (15.11).

Podsumowanie wyników działań „Drużyn Niepodległości” z uwzględnieniem gry edukacyjnej i escape room, ocena realizacji projektu oraz uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i uczestnikom odbyło się 12 grudnia 2018 r. w Bibliotece Głównej. Zwycięzcy otrzymali piękny puchar, pamiątkowe dyplomy, książki oraz wartościowe bony podarunkowe do sieci sklepów Empik.
Opiekunem drużyny była pani mgr A.Anton a w zmaganiach konkursowych towarzyszyła drużynie mgr M.Pyrr.
GRATULUJEMY!


-- Powrót do poprzedniej strony --