Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Finały miejskie w pływaniu – Gimnazjaliści na 5 miejscu

12 lutego 2016

11. 02. 2016 r. na pływalni przy KWK Mysłowice odbyły się finały miejskie w pływaniu Szkół Gimnazjalnych. Dziewczyny rywalizowały na dystansie 4x25m, a chłopcy 4x50m. Nasi Gimnazjaliści w składzie: Maksymilian Ostrowski, Krystian Ryś, Adam Blecharz i Kacper Wosiński zajęli 5 miejsce. Reprezentacja dziewczyn również zajęła 5 miejsce a w jej składzie wystąpiły: Maja Grasela, Maria Borowczyk, Oliwia Adamiuk i Zuzanna Stefaniuk. Najlepszymi pływakami w naszej Szkole zostali: Kacper Wosiński, który dystans 50 m przepłynął w 30 sekund oraz Maria Borowczyk, która przepłynęła 25 m w 17 sekund.


-- Powrót do poprzedniej strony --