Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Dzień Sportu

21 września 2015

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do udziału w rozgrywkach piłki siatkowej i piłki nożnej. Rozgrywki odbędą się w Dniu Sportu Szkolnego tj. 26.09.2015 (sobota) ok. godz. 11 na terenie szkoły. Proponujemy mecze Rodzice kontra nauczyciele lub Rodzice kontra uczniowie szkoły. Rozgrywki poprzedzi wspólny grill.
Wszystkich chętnych rodziców prosimy o zgłoszenie do dnia 23.09.2015 r. poprzez Librusa lub przez swoje dziecko do Pani Gabrieli Karkoszki lub Pana Krzysztofa Strzelczyka podając swoje imię i nazwisko oraz klasę do której uczęszcza dziecko a także w jakim meczu chce się zagrać (piłka nożna lub piłka siatkowa).

-- Powrót do poprzedniej strony --