Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Dzień Sportu

1 października 2015

Ostatnia sobota września była w naszej szkole okazją do sprawdzenia swoich sportowych umiejętności i do wspólnego grillowania. W hali sportowej mogliśmy sprawdzić swoją skoczność, siłę mięśni oraz umiejętności żonglerskie. W sali gimnastycznej odbyły się pasjonujące mecze pomiędzy reprezentacjami poszczególnych klas. Nie mniejsze emocje wzbudził też mecz Rodzice kontra Uczniowie, a w zasadzie mecz połączonych siły Rodzice + Nauczyciele wf kontra Uczniowie.

Nie było zwycięzców i pokonanych. Liczył się udział i uśmiech na twarzy. Mimo niesprzyjającej aury bawiliśmy się świetnie, a kiełbaski grillowane pod namiotem smakowały wyśmienicie.


Więcej zdjęć w galerii

-- Powrót do poprzedniej strony --