Kościuszko

Wracamy! :)

15 maja 2021

Drodzy Uczniowie! Choć często w to powątpiewacie :) , wszystkie nasze działania są skoncentrowane na Waszym dobru.

Wiemy, że cieszycie się z powrotu do szkoły, ale macie wiele obaw. Rada Pedagogiczna I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki podjęła decyzję, że czas stacjonarnej nauki poświęcimy budowaniu relacji i wspieraniu Was w bezstresowym powrocie do szkoły. Nie będziemy w tym czasie przeprowadzać sprawdzianów i odpytywać Was, chyba że sami zdecydujecie, iż chcielibyście poprawić ocenę z jakiegoś przedmiotu :) .

Przed Wami trudne tygodnie, chcemy pracować tak, by nie stracić tego czasu, zmobilizować Was do nauki, robiąc jednocześnie wszystko co w naszej mocy, byście nie odczuwali presji „nadrabiania zaległości”.

Będziemy dla Was i z Wami!

Srebrna odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2021

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2021 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2021”.

Ranking 2021/

 

Zróbmy to dla siebie i dla innych!

22 stycznia 2021

Matura 2020

18 sierpnia 2020

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Aktualności

Bezpieczne gimnazjum

23 marca 2016

W hali mysłowickiego MOSiR-u odbył się finał XVII edycji programu „Bezpieczne Gimnazjum”. Do zawodów przystąpiło 9 reprezentacji szkół gimnazjalnych naszego miasta. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach sportowych i teście wiedzy obejmującym szeroko rozumiane zagadnienia bezpieczeństwa. Zmaganiom towarzyszyły grupy kibiców dopingujących swoje reprezentacje. Przygotowane stroje, hasła oraz skandowane okrzyki i przyśpiewki były czytelnym sygnałem tego, że mysłowicka młodzież potrafi kibicować i cieszyć się ze sportowej rywalizacji. Po bardzo wyrównanej walce zwyciężyli uczniowie Gimnazjum nr 3 i to oni odebrali z rąk I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach podinspektora Dariusza Półtoraka puchar, a pozostali uczestnicy zmagań otrzymali pamiątkowe koszulki. Nasi gimnazjaliści zajęli w tych zawodach VII miejsce.


-- Powrót do poprzedniej strony --