Kościuszko

Życzenia świąteczne

24 grudnia 2020

Święto Edukacji Narodowej

13 października 2020

Matura 2020

18 sierpnia 2020

Brawo!

12 listopada 2019

100% zdawalność w Kościuszce!

11 września 2019

Z wielką dumą i radością informujemy, że wszyscy nasi maturzyści zdali maturę!

 Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

 

 

Brązowa odznaka dla Kościuszki!

1 lutego 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Mysłowicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2020”.

http://licea.perspektywy.pl/2020/

 

Aktualności

2b w Górskiej Szkole Przygody

28 września 2016

Integracja, zwiedzanie, zabawa i wspaniałe widoki. To wszystko czekało na uczniów klasy 2b biorących udział w w Górskiej Szkole Przygody jaka odbyła się we wsi Pasterka leżącej u podnóża Szczelinca w Górach Stołowych.

Na tej wycieczce nie było czasu na nudę. Już kilkanaście minut po przyjeździe rozpoczęły się zajęcia integracyjne, w formie różnorakich gier zespołowych. Po południu można było „zasmakować” zorbingu staczając się z niewielkiego stoku oraz sprawdzić swój zmysł równowagi na slackline czyli wąskiej taśmie rozciągniętej między drzewami.

Drugi dzień był czasem zwiedzania. Odwiedziliśmy Błedne Skały, Szczeliniec na którym odbyły się minimanewry pozwalające dokładniej poznać Góry Stołowe. Nie zapomnieliśmy również o najbliższym mieście, czyli Kudowie Zdrój gdzie niektórzy poznali smak wód leczniczych, inni grali w uliczne szachy a Klaudia Ficek dała mini koncert fortepianowy w pijalni zdrojowej.
Dzień zakończyliśmy kolacją przy ognisku i wspólnym karaoke.

Szkoła Przygody zakończyła się „Operacją Passendorf” czyli zespołową grą, w której trzeba było wykorzystać umiejętności deszyfracji tekstu, odszukiwania wskazówek i posługiwania się kompasem, by w końcu zdobyć ukryty skarb.

 


-- Powrót do poprzedniej strony --